Гонзалес: Партизан има најбољег тренера у Европи

18.11.2023. 09:49
Israel Gonzales
Исраел Гонзалес / Извор: МН Press

Црно-бели савладали Албу у деветом колу Евролиге.

Тренер кошаркаша Албе Исраел Гонзалес рекао је после пораза његове екипе од Партизана (89:74) да није успео да изненади домаћина зоном јер "црно-бели" имају одличне шутере и најбољег тренера у Европи.

ГРОБАРИ МУ НИСУ ЗАБОРАВИЛИ ДАВЉЕЊЕ ЕГЗУМА: Јабуселе не долази у БеоградGerÅ¡on Jabusele

ГРОБАРИ МУ НИСУ ЗАБОРАВИЛИ ДАВЉЕЊЕ ЕГЗУМА: Јабуселе не долази у Београд

НБА: Рајаковићев Торонто пао у завршници против БостонаDarko Rajaković

НБА: Рајаковићев Торонто пао у завршници против Бостона

ОБРАДОВИЋ ОТКРИО ЗАШТО НИЈЕ БИЛО СМАИЛАГИЋА И КОПРИВИЦЕ: Жоц причао о проблемима, а онда о КабоклуŽeljko Obradović, KK Partizan

Алба се држала добро већим делом утакмице, али су црно-бели у другом полувремену сломили отпор живалих Берлинаца.

- Честитам Партизану на победи. Мислим да смо генерално одиграли добру утакмицу. Прво полувреме је било веома добро за нас, покушали смо да изненадимо Партизан и зоном, али нисмо успели јер имају одличне шутере, као и најбољег тренера у Европи који увек нађе решење. У трећој деоници смо промашили неке отворене шутеве и ту смо изгубили корак са Партизаном. Ми смо млада екипа, тек смо почели нови пројекат, наставићемо да радимо и напредујемо - рекао је Шпанац на конференцији за медије.