ГРОБАРИ СРУШИЛИ ТВИТЕР: Ево ко је ОДУШЕВИО, а ко заслужује већу МИНУТАЖУ! Помињу озбиљност и неке ВАЖНЕ мечеве

29.12.2020. 22:23
KK Partizan
KK Партизан / Извор: МН Press

Црно-бели декласирали Венецију.

Партизан је сјајном игром у другом полувремену декласирао Венецију и славио у последњем овогодишњем мечу Еврокупа резултатом 79:59.

Црно-бели су и пре ове утакмице знали да ће са четврте позиције кренути у новоформираној "Ф" групи, где се још налазе Локомотива Кубањ, француски Метрополитан и италијански Тренто.

РЕАЛ ЋЕ УПАМТИТИ МИЦИЋА: Србин РАСТУРИО Мадриђане, али Васа није СВЕМОЋАН (ВИДЕО)

ВЕЧЕРАС ЋЕ БИТИ У ТИМУ ПРОТИВ ВЕНЕЦИЈЕ: Ипак, сигирно ОДЛАЗИ из Партизана

ИЗ ЕВРОЛИГЕ У НБА: "Правио сам велике грешке - највећа је разлика у правилима" (ВИДЕО)

Навијаче Партизана обрадовало је издање својих љубимаца у другом полувремену, када је меч и преломљен.

Гробари сматрају да су трећа и четврта четвртина пут којим треба да иде тим Саше Филиповског и у Новој години, ако жели да понови примат у Еврокупу, као и прошле, прекинуте сезоне.