ХЕЗОЊА ПОЛУДЕО ПОСЛЕ ЗВЕЗДЕ: "Ово је срамота!"

30.03.2024. 10:35
Mario Hezonja
Марио Хезоња / Извор: МН Press

Марио Хезоња, кошаркаш мадридског Реала, изразио је велико незадовољство упркос победи свог тима над Црвеном звездом резултатом 101:94.

Мадриђани су дуго били у резултатском заостатку на свом терену, али су успели у последњој четвртини да спрече велико изненађење.

-Прво полувреме смо играли лоше, а друго добро. Морате да поштујете сваког ривала и више смо их поштовали у другом него у првом полувремену. Прво је било као летња кошарка, горе-доле, да видимо шта ће бити. Ово је срамота за Реал Мадрид! Морате да знате где сте и да поштујете екипу - рекао је Хезоња на крају меча.

Додатно је појаснио.

- Мислим да нико ко гледа ТВ не цени оно у првом полувремену. Реал Мадрид увек мора да се игра на најбољи могући начин, без обзира где се налазимо. Када играте овде увек морате да дате све од себе, зато ми побеђујемо - закључио је Хезоња.

Он је овај меч завршио са 20 постигнутих поена, пет скокова и две асистенције.

"Краљевски клуб" два кола пре краја држи суверено прво место Евролиге са скором 26-6.

Најновије вести о KK Црвена звезда можете наћи ОВДЕ.