ОДЛИЧНА ПАРТИЈА: Јам Мадар носио Фенер у дербију турске кошарке

22.10.2023. 22:48
Jam Madar
Јам Мадар / Извор: МН Press

Бивши играч Партизана у све бољој форми.

Кошаркаши Фенербахчеа победили су Галатасарај у највећем дербију Турске лиге са 74:62 (22:18, 16:17, 18:15, 18:12).

"Не треба да се ишчуђавају што Обрадовић хоће да наплати" Вујошевић прокоментарисао смену Ивановића

"ТО ЈЕ НАЈВАЖНИЈА СТВАР": Ово су прве речи Сферопулоса као тренера Звезде

АБА ЛИГА: Игоси су у форми, Цедевита Олимпија пала у Лакташима

Фенер је после четири кола на учинку од три победе и једног пораза, а ако погледамо и утакмице у Евролиги, онда су у серији од четири победе заредом.

Са друге стране екипа Галатасараја већ на три меча није уписала победу, а после четири кола имају половичан учинак.

Код екипа Димитриса Итудиса најбољи је био бивши кошаркаш Партизана Јам Мадар са 15 поена, по 11 поена су имали Марко Гудурић и Џонатан Мотли.

Галатасарај је предводио Тунчер са 14 поена, а Кабача је уписао један поен мање.

Фенер је имао предност током целог првог полувремена, а убедљиву предност су први пут стекли током треће четвртине, коју су успели да задрже до краја утакмице и тако дођу до треће узастопне победе над највећим ривалом.