ЈАНИС СРУШИО МАЈАМИ: Бјелица немоћан пред сјајним Грком (ВИДЕО)

25.05.2021. 08:55
Nemanja Bjelica
Немања Бјелица / Извор: Профимедиа

Све завршено након 12 минута.

У првом мечу Мајамија и Милвокија виђена је велика драма у коме су Бакси тек после продужетка дошли  до победе. Ноћас се Јанис Адетокумбо постарао да други меч прође без драме. Милвоки је рутински дошао до друге победе резултатом 132:98 а Грк је одиграо феноменалан меч.

УЖАСАН ФАУЛ НАД ЈОКИЋЕМ: Лилард ПОБЕАНЕО на старту меча и ГУРМУО Николу са ОБЕ РУКЕ (ВИДЕО)

СЈАЈНО ИГРО БРАТЕ! Шек се на српском обратио Јокићу (УРНЕБЕСНИ ВИДЕО)

Већ у првој четвртини је било јасно куда иде овај меч пошто је после првих 12 минута Милвоки водио са чак 26 поена разлике и до краја меча та предност је само расла.

Адетокумбо је био нерешив за одбрану Сполстриног тима и на крају је завршио меч са 31 поеном и 13 скокова. Сјајан је био и Брин Форбс са 22 поена, Крис Мидлтон је имао 17, а Пет Конатон 15.

Са друге стране су заказале звезде па је Бем Адебајо имао 16, а Џими Батлер само 10 поена.

Српски кошаркаш Немања Бјелица је на терену провео 12 минута и имао 4 поена, док су најбољи у Мајамију били Дедмон са 19 и Драгић са 18 поена.