15.01.2024. 22:31
Ognjen Jaramaz, Mateuš Ponitka
Огњен Јарамаз, Матеуш Понитка / Извор: МН Press

Парлтизан победио на гостовању у Загребу.

Кошаркаши Партизана савладали су у Загребу Цибону са 87:74 у последњем мечу 16. кола АБА лиге, али су се прилично намучили са Вуковима током првог полувремена када су има и двоцифрен минус у једном тренутку.

Обрадовић: Осцилације морамо да сведемо на најмању могућу меруŽeljko Obradović

Обрадовић: Осцилације морамо да сведемо на најмању могућу меру

ЦИБОНА ЗАПРЕТИЛА САМО У ПРВОМ ПОЛУВРЕМЕНУ: Партизан у наставку поставио ствари на своје местоKK Partizan

ЗБОГ ДУБАИЈА СЕ МЕЊА СИСТЕМ: Србија добија ЈОШ ЈЕДНОГ представника у такмичењуŽoc

ЗБОГ ДУБАИЈА СЕ МЕЊА СИСТЕМ: Србија добија ЈОШ ЈЕДНОГ представника у такмичењу

Међу онима који је имао двоцифрен учинак међу црно-белима био је и Огњен Јарамаз.

- Имали смо веома лош почетак. Дозволили смо Цибони да постигне неке лаке поене из транзиције, имали смо неке изгубљене лопте које су на то утицале и имали смо самим тим проблем у првом полувремену. Међутим, другачији приступ пре свега у одбрани у другом полувремену. Успели смо да уведемо утакмицу у наш ритам, на шта се касније надовезао напад. За нас је битна победа да наставимо позитиван низ. Само бих волео да истакнем још једну ствар, да је било велико задовољство играти у пуној хали овде, било је јако лепа атмосфера и надам се да ће и у будуће бити тако - рекао је Јарамаз.