ТО ЈЕ НАШ ПАРТИЗАН: Гробари ЗАПАЛИЛИ Твитер, овај ТАНДЕМ је РАЗБИО Венецију и бацио их у ТРАНС! (ФОТО)

06.10.2020. 22:42
Grobari
Гробари / Извор: МН Press

Убедљив тријумф црно-белих.

Кошаркаши Партизана стигли су до порвог тријумфа у новој сезони. После болних пораза од Хувентуда и Борца, црно-бели су у оквиру другог кола групе "А" Еврокупа прегазили у дворани "Ранко Жеравица" италијанску Венецију са 95:73.

ПАРТИЗАН БРИЉИРАО: Црно-бели САМЛЕЛИ Венецију (ВИДЕО)

АБА ЛИГА ПРЕД БЛОКАДОМ: Велики проблем за регионално такмичење!

ЕВРОКУП: Упозорење за ВЕЧИТЕ, Морнар РАЗБИО страшну Уникаху (ФОТО)

Изабраници Владе Шћепановића су одграли сајно друго полувреме, нарочито трећу четвртину, кад су жестоком одбраном и убитачним нападом преломили утакмицу и дошли до вредне победе.

Навијачи црно-белих који су били јако разочарани после прва два пораза одушевљени су издањем тандема  Коди Милер Мекинтајер - Рашон Томас који је растурио Венецију.

Ипак зна се ко је љубимац Гробара - Вил Мозли!

Похвале је добио и Немања Дангубић који је после само два меча проглашен промашајем: