19.09.2020. 09:27
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Лејкерси савладал иДенвер у првом мечу финала Западне конференције.

Лос Анђелес Лејкерси савладали су Денвер Нагетсе са 126:114 у првом мечу финала Западне конференције. Никола Јокић је тај меч завршио са 21 поеном, али је на паркету провео мање времена него иначе због проблема са личним грешкама.

НБА: Чему помоћ судија? Лејкерси на крилима Дејвиса савладали Денвер (ВИДЕО)

И АМЕРИ У ШОКУ: Овако су судије НАМЕСТИЛЕ Јокића, ово нема везе са кошарком (ВИДЕО)

И МЕЛОУНУ ПУКАО ФИЛМ: Лејкерси су били на путу да изведу 100 слободних бацања! (ВИДЕО)

Јокић је постигао 21 поен и био најефикаснији у Нагетсима, а последњу четвртину је преседео на клупи пошто је меч већ био решен.

- Почео сам добро ову утакмицу, па сам имао три фаула изашао сам. Почео сам трећу четвртину агресивно, али морамо боље колективно - рекао је Јокић који је апострофирао и да он и његови саиграчи морају брже да се враћају у одбрану. Када дамо кош, морамо да се вратимо назад. Нападају нас из контре и морамо да имамо начин размишљања да се увек враћамо назад, то је први корак. Одлично блокирају и затварају шутеве, нападају офанзивни скок и морамо са тиме да се носимо. Мислим да колективно можемо боље на скоку и да са друге стране нађемо играча који је отворен на шуту.

Погледајте како изгледа Агустина Гандолфо, девојка Лаутара Мартинеза.