ЈОКИЋ ШУТИРАО СА ЦЕНТРА! Минут лудила, цео свет се смеје нападу Денвера (ВИДЕО)

16.03.2021. 09:14
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Занимљива ситуација.

Денвер је био бољи од Индијане резултатом 121:106, а меч је обележио и конфузан напад Нагетса који је трајао читав минут.

ЧОВЕК СА ДРУГЕ ПЛАНЕТЕ: Јокић разбио Индијану и изједначио рекорд Мутомба (ВИДЕО)

КО ТО КАЖЕ ДА ЈЕ КРАЈ? Јокић за ТРИИИИ! Само је дунуо у шаке (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ПРВОГ ПОТПИСА: Савић из Италије доводи ЈОШ ЈЕДНОГ свог играча! Био један од најбољих јуниора Звезде

Током ове “акције” домаћин је шест пута шутирао ка кошу Пејсерса, а Никола Јокић је у једном тренутку “опалио” готово са центра. Колико је све деловало конфузно и необично погледајте у наставку вести.

Подсетимо, Јокић је био човек одлуке са учинком од 32 поена, 14 скокова, пет асистенција и четири освојене лопте за 34 минута.

Погледајте како изгледа Наталија Гуилтер, фудбалерка из Бразила.