ЈОШ ЛОШИХ ВЕСТИ ЗА ПАРТИЗАН: Милтон мора на дужу паузу!
Опет лоше вести за Партизан! У невероватној сезони у којој се десило све лоше што може да се деси, сада је стигла нова - Шејк Милтон ће морати на паузу!
Како Спортске сазнају, Милтону је у мечу против Босне померена чашица из колена након што је добио јак ударац, која је одмах враћена. У питању је болна повреда и сада му следи обавезна пауза. Магнетна резонанца показала је да лигаменти нису страдали, али је присутан оток.
Дакле, није тешка повреда као што је могло да буде, али није ни лака, већ је између отприлике.
Тешко је рећи колико ће тачно паузирати, али то ће оквирно бити око две недеље, мада ће се на седам дана радити прегледи и процене.
То значи да ће играч сигурно пропустити остатак четвртфиналне серије против Босне, а можда и почетак серије полуфинала, где га чека победник серије Црвена звезда - Цедевита Олимпија.
Ово је велики малер за играча који је тек пронашао добру форму након паузе због повреде. Милтона су хвалили сви тренери због приступа раду и професионализма, али су му повреде осакатиле и практично уништиле сезону у Партизану.
Црно-бели у недељу играју у Сарајеву против Босне.