ЈУНИОРСКО ЕП: Орлиће до победе после ВЕЛИКОГ преокрета водио син ЛЕГЕНДЕ Партизана (ФОТО)

30.07.2017. 18:07
KSS
КСС / Извор: МН Press

Важно за самопоуздање.

Одлична реакција Орлића у Словачкој. Јуниорска кошаркашка репрезентација Србије забележила је прву победу на Европском првенству. После пораза од Шпаније на старту, изабраници селектора Владе Јовановића, некадашњег тренера Партизана, су у другом колу победили Италију са убедљивих 63:46 (15:21, 11:14, 18:7, 19:4), али тек после великог преокрета у другом полувремену.

ЉУДИНА: Легендарни фудбалер Челсија ПОМАЖЕ ДЕЦИ у Србији (ФОТО)

ОВО МАЛО КО ЗНА: Ако ВЕЧИТИ заједно буду у плеј-офу за ЛЕ, може да се деси НЕУОБИЧАЈЕНА ствар (ФОТО)

MarkoPeca
МаркоПеца / Извор: МН Press

НЕМА ВИШЕ ДИЛЕМЕ: Матић постаје најскупљи српски играч у историји (ФОТО)

У првих 20 минута Италијани су били у константној предности, али је одбрана нашег тима профункционисала у наставку утакмице. Само 11 примљених поена у другом полувремену, најбоље сведочи о партији изабраника Владе Јовановића. Серијом од 14:2 на почетку треће деонице Србија је преузела вођство, а потом на почетку последње четвртине направила нову серију од 9:2 и тако решила питање победника. Марко Пецарски (на слици у средини, син Мирослава Пецарског) је са 15 поена и 7 скокова био најбољи у српском тиму, Мишковић је додао 11 поена, уз шест скокова, а Момиров осам поена. У трећем колу Европског првенства, у уторак од 13:30 часова, Орлићи играју против Украјине.

СТИЖЕ ЛОВА: Партизан је до сада од продаје и УЕФА такмичења зарадио ВЕЛИКУ суму новца (ФОТО)