НУРКИЋ СЕ ОГЛАСИО И РАЗБЕСНЕО ДЕЛИЈЕ: Навијачи Звезде извређали НБА аса збиг твита о суђењу у Љубљани (ВИДЕО)

17.05.2022. 09:35
Jusuf Nurkić
Јусуф Нуркић / Извор: Профимедиа

Бура.

Црвена звезда је поражена од Цедевита Олимпије 88:80 после продужетка у реваншу полуфинала АБА лиге.

РАДОЊИЋ ЧЕСТИТАО, ПА СЕ ОСВРНУО НА СУЂЕЊЕ: Боде ми очи, не сећам се тога у Евролиги

ВАТУТИН ЈАСАН: Руски клубови се НЕЋЕ враћати у Евролигу (ФОТО)

ГОЛЕМАЦ: Желимо у финале

Црвено-бели нису успели да славе у Љубљани и поред тога што су изборили додатних пет минута после контроверзне завршнице и пеона Луке Митровића уз фаул. Судије су гледале снимак, многи су мислили да је кош Митровића нерегуларан јер је лопту избацио након последњег звука сирене, али су арбитри признали погодак јер је фаул био пре истека 40. минута.

Један од оних који су сматрали да је Црвена звезда добила поклон од судија је и центар Портланда Јусуф Нуркић. Некадашњи кошаркаш Цедевите се огласио на Твитеру одмах после спорне ситуације у Љубљани.

– Хаха је л могуће? Време 00, а судија каже фаул кош – написао је Нуркић на Твитеру.

Уследила је лавина рекација на Нуркићеву објаву. Навијачи Црвене звезде су извређали играча из Босне и Херцеговине, пошто му нису опростили неке раније објаве на друштвеним мрежама које немају везе са спортом.

У сваком случају наредних дана ће бити још расправе међу навијачима о судијској одлуци у последњем нападу регуларног дела утакмице, као и о арбитражи током целог меча у којем је домаћин извео 42 слободна бацања, а гости 15.