НЕОЧЕКИВАНИ БРЕЈК У КАТАЛОНИЈИ: Тринкијеријев Бајерн уписао УБЕДЉИВУ победу!

21.04.2022. 22:22
Andrea Trinkijeri
Андреа Тринкијери / Извор: МН Press

Фантастичан резултат бившег тренера Партизана.

Кошаркаши минхенског Бајерна славили су у другом мечу плеј-офа Евролиге на гостовању против Барселоне 90:75 и изједначио у серији на 1:1.

Идеалан дан да резервишеш своје место у Mozzart авиону за Катар, уз највеће квоте на свету на Сити и Ливерпул

КУРУЦОВ АГЕНТ ЛИКУЈЕ ПОСЛЕ ПОРАЗА ПАРТИЗАНА: Написао једну реч и упутио јасну поруку Обрадовићу

МИЈАИЛОВИЋ: Није лако данас бити партизановац, подршка Обрадовићу и играчима

Момци Андрее Тринкијерија су направили брејк на тај начин и сада Бајерн има историјску шансу да са две победе на свом терену избори први фајнал фор.

На полувремену Бајерн је имао 13. Барселона је на почетку треће четвртине серијом 10-5 најавила потенцијални повратак, али то су Немци спречили и до краја четвртине успели да минимализују штету. Тај период су изгубили само 21:19, а то је била и једина изгубљена четвртина.

Код победника Томас је био најбољи са 25 поена уз седам скокова. Јарамаз је забележио 11, а Лучић пет поена уз четири скока. На другој страни Лапровитола и Миротић забележили су по 16 поена.

Наредни меч у Минхену игра се у среду, а дан касније на програму је и четврта утакмица, такође у Баварској.

Најновије вести из света кошарке можете наћи ОВДЕ.