ЛУДА НОЋ САДИКА БЕЈА: Убацио 51 поена уз 10 тројки (ВИДЕО)

18.03.2022. 09:04
Sadik Bej
Садик Беј / Извор: Профимедиа

Утакимица живота.

Кошаркаши Детроита победили су у гостима Орландо са 134:120 и тако прекинули низ од четири пораза у НБА лиги.

ПЕШИЋ ПУТУЈЕ У АМЕРИКУ: Сусрет са четири НБА аса, али још један играч је на његовом радару

МИЦИЋ БЕЗ МИЛОСТИ ПРЕМА БИВШЕМ КЛУБУ: Олимпијакос ПОЧИСТИО Панату у грчком дербију

ЦЕДЕВИТА ОЛИМПИЈА И ПАРТИЗАН СКЛОПИЛИ ДОГОВОР: Специјална утакмица у Словенији

Детроит је до победе водио Садик Беј који је постигао рекордан 51 поен у каријери. Беј је изједначио рекорд франшизе са постигнутих десет тројки из 14 покушаја.

Две ноћи након што им је Кајри Ирвинг из Бруклина постигао 16 поена у првој четвртини, Орландо је сада у првој деоници препустио Беју 21 поен.

Беј је прво полувреме завршио на сјајан начин, постигавши пет поена за мање од пет секунди.

Марвин Бегли је додао 20 поена и 11 скокова за Детроит у мечу два последња тима Источне конференције. На другој страни, Орландо је предводио Франц Вагнер са 26 поена.

Најновије вести из кошарке прочитајте ОВДЕ.