ЛУДИЛО У НБА: Јокићев ТРИПЛ-ДАБЛ недовољан за Бобија, БРУТАЛНИ Богдан срушио Мајами (ВИДЕО)

09.02.2019. 08:21
Boban Marjanović
Бобан Марјановић / Извор: Фото: Танјуг/АП

Одличне партије српских асова.

Денвер Нагетси доживели су трећи узастопан пораз, овог пута на гостовању Филаделфији 117:110. Дуел је обележоио нови трипл дабл Николе Јокића, као и дебои Бобија Марјановић за нови клуб. Утакмица је била веома динамична, са доста резултатских преокрета, али на крају су Сиксерси били бољи и заслужено дошли до новог тријумфа.

ВЕСТ КОЈУ СВИ ИШЧЕКУЈУ: Богати клуб донео одлуку о АНГАЖОВАЊУ Теодосића! (ФОТО)

ДОК ДЕВОЈКЕ ЛУДУЈУ ЗА ЊИМ: Амери су ОДЛЕПИЛИ за мамом НАЈВЕЋЕ звезде у НБА! (ФОТО)

Код победника Џеј Џеј Редик био је најефикаснији са 34 поена, Батлер је постигао 22, а Џоел Ембид је имао дабл дабл учинак од 15 поена и 12 скокова. Бобан Марјановић коме је ово била прва утакмица за клуб из града братске љубави, за 14 минута постигао је четири поена уз два скока и блокаду. На другој страни Јокић је забележио 11. трипл дабл са 27 поена и по 10 скокова и асистенција уз још три украдене лопте. Џамал Мареј постигао је 23 поена. Филаделфија је остала пета на Истоку са скором 35-20, док је Денвер други на Западу са 37-18.

Сакраменто Кингис остварили су победу против Мајамија 102:96, после много муке и великог преокрета. Једну од главних улога у тријумфу домаћег тима имао је Богдан Богдановић  који је меч завршио са 16 поена, пет скокова, четири асистенције и две украдене лопте.

Код Кингса најефикаснији био је Бади Хилд са 23 поена, а имао је и седам скокова. Немања Бјелица је за 11 минута постигао четири поена, уз шут из игре 1/5, три скока и асистенцију. Код Мајамија Џош Ричардсон убацио је 21 поен.