19.12.2023. 11:18
Luka Božić
Лука Божић / Извор: МН Press

Блиста у сезони...

Кошаркаш Задра Лука Божић проглашен је за најкориснијег играча (МВП) 12. кола АБА лиге, саопштено је на званичном сајту регионалног такмичења.

ГДЕ СИ ПОШАО? Јокић уз фаул зауставио Лукин продор (ВИДЕО)Nikola

ГДЕ СИ ПОШАО? Јокић уз фаул зауставио Лукин продор (ВИДЕО)

БОГДАН ИЗОСТАО, ВАСА СЕ НИЈЕ УПИСАО: Хокси продужили агонију Детроита! Мицић без поена за седам минутаVasilije Micić

ПОТВРЂЕНЕ ДОБРЕ ВЕСТИ: Јарамаз оптимистичан пред дуел са ВаленсијомOgnjen Jaramaz

ПОТВРЂЕНЕ ДОБРЕ ВЕСТИ: Јарамаз оптимистичан пред дуел са Валенсијом

Његов Задар је пре четири дана у 12. колу АБА лиге у гостима победио ФМП Железник резултатом 92:77.

Божић је одиграо свих 40 минута, а за то време имао је учинак од 28 поена, 12 скокова, 11 асистенција и по једну украдену лопту и блокаду. Он је имао индекс корисности 44.

За Божића је ово шесто МВП признање после 12. кола, а поред њега нико није више од једанпут био најкориснији играч рунде регионалног такмичења.

Задар се тренутно налази на шестом месту на табели регионалног такмичења са по шест победа и пораза.

Кошаркаши Задра ће у наредном колу АБА лиге на свом терену дочекати Партизан.