ЗАПЕНИО ЈЕ КАО НИКАД ПРЕ: Тренер Денвера напао судије због Јокића, па полудео и на своје играче (ВИДЕО)

18.03.2024. 10:02
Majk Meloun
Мајк Мелоун / Извор: Фото: X printscreen/ @kyriemavs

Атипично издање.

Тренер Денвер Нагетса Мајк Мелоун био је веома бесан током меча са Далас Мавериксима.

НЕ ЛЕЖИ МУ РАНИ ТЕРМИН: Ирвинг преко Јокића за победу Даласа, Јовић без минута у тријумфу Мајамија (ВИДЕО)Nikola Jokić

УЗБУНА У АТЛАНТИ: Богдановић пре времена отишао у свлачионицуBogdan Bogdanović

УЗБУНА У АТЛАНТИ: Богдановић пре времена отишао у свлачионицу

ПРОТИВ ЗВЕЗДЕ СЕ МОРА "ПРЉАВО": Репеша дао занимљиву изјаву после пораза од црвено-белихDino RepeÅ¡a

Тим из Колорада је поражен (107:105), а Мелоуну се прво није свидела одлука судија да не досуде фаул над Николом Јокићем. Улетео је на терен у намери да се обрачуна са делиоцима правде.

Нови излив беса имао је у другом полувремену када се изнервирао брањењем дефанзивног скока своје екипе.