МЕГА БЕМАКС КУП: Тријумф домаћина и пораз Партизана (ФОТО)

12.09.2017. 23:33
partizan
партизан / Извор: Фото: Мега Bemax/Dragana Стјепановић

Екипа Дејана Милојевића ће у финалу у среду од 20.45 да игра против Локомотиве Кубан.

Кошаркашки клуб Мега Бемакс је домаћин међународног турнира „Мега Бемакс куп 2017“ у хали „Мега Factory“ (бивши Спорт Еко), на којем поред домаћина учествују и Партизан НИС, Локомотив Кубан (Русија) и Теленет Џајантс Антверп (Белгија).

ЕВРОБАСКЕТ 2017: Сјајни Словенци срушили одличне Летонце и отишли у полуфинале (ФОТО)

ЕВРОБАСКЕТ 2017: Шпанци се најпре мучили против Немаца, а онда рутински стигли до полуфинала (ВИДЕО)

Такмичење су отвориле екипе Мега Bemaxa и Теленет Џајантс Антверп, славио је домаћин кошем Ребића у последњој секунди 85:83, а у другом мечу Локомотив из Кубана је савладао Партизан НИС 97:75 (28:20, 25:19, 20:19, 24:17).

Тим Саше Обрадовића је до дошао до двоцифрене предности у другој четвртини, коју су београдски црно-бели покушали да угрозе у другом полувремену, али су гости из Русије на крају убедљиво славили.

УОЧИ ДУЕЛА СА АЗУРИМА: Сјајни српски трио зна рецепт за пролаз у полуфинале ! (ФОТО)

Најбољи у редовима победничке екипе су били Џо Регленд са 21 поеном и Брајан Кувале са 16 док се у Партизану истакао Најџел Вилијамс-Гос са 17 поена.

У финалу у среду од 20.45 ће се састати Мега Бемакс и Локомотив Кубан, док ће у мечу за треће место од 18.30 играти Партизан НИС и Теленет Џајантс Антверп.