МЕГА БЛИЖА "ЖУЋКОВОЈ ЛЕВИЦИ": Демолирана Младост из Земуна!

11.02.2021. 17:21
KK Mega Bemaks
KK Мега Бемакс / Извор: ФОТО: TwitterPrintscreen/KK Мега

Отпочео финални куп Радивоја Кораћа

У првој четвртфиналној утакмици Купа Радивоја Кораћа који се ове године одиграва у Новом саду, кошаркаши Меге пласирали су се у полуфинале Купа Радивоја Кораћа победом над Младости из Земуна резултатом 93:69.

ПРАВА ФУДБАЛСКА РЕВОЛУЦИЈА: УЕФА мења формат Лиге шампиона - ОГРОМНА шанса за Звезду и Партизан!

ЈОКИЋУ ОДУЗЕЛИ СКОК: НБА донела одлуку - НИШТА ОД ДАБЛ-ДАБЛ низа!

ИЗНЕНАЂУЈУЋЕ ПОЈАЧАЊЕ У МОСКВИ: ЦСКА довео репрезентативца Данске

Противник Меге у полуфиналу биће бољи из другог полуфинала ФМП Железник – Војводина који се игра од 17 часова.

Изабраници Владимира Јовановића кренули су веома добро и већ у првој четвртини постигли 31 поен, те стекли 17 поена разлике.

Бајерн вечерас (19.00) игра за титулу клупског првака света против мексичког Тигреса који предводи искусни Андре Пјер Жињак. Немци су, наравно, апсолутни фаворити, а квота на кеца у Mozzartu је највећа на свету - 1,26, док је kombinazzija 1&3 1,63. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Бајерн - Тигрес

Све после тога било је лакше, али је и Младост одиграла офанзивно веома добру другу четвртину са постигнутих 28 поена.

У другом делу Мега је играла, чини се, онолико колико јој је било довољно за убедљив тријумф.

Најефикаснији је био Филип Петрушев са 22 поена и пет скокова, Лука Церовина је имао 19 кошева и шест скокова, а Марко Симоновић је имао 14 поена и чак 16 скокова.

На другој страни истакли су се странци: Нигеријац Игбану са 15 поена, Американац Дрешлер са 11 и Француз Гомболд са 10.