МЕГА ПОРАЖЕНА У ЦРНОЈ ГОРИ: Петрушев показао НБА потенцијал

31.10.2020. 20:15
KK Mornar
KK Морнар / Извор: Фото: АБА лига/Морнар/Медиа про

Утакмица започела минутом ћутања.

Кошаркаши Морнара савладали су Мегу у Бару резултатом 80:73 у петом колу АБА лиге. Утакмица је почела минутом ћутања због смрти економа Морнара, Луке Мацановића.

ВЕЛЕОБРТ: Ни Филиповски, ни Џикић, стиже трофејни тренер и доводи два ВЕЛИКА појачања (ФОТО)

ДОМИНАЦИЈА: Мицић у петорци кола, Кокошков најбољи тренер (ФОТО)

ВЕЛИКА ФРКА: Корона ушла у српски клуб!

Барселона се „дигла из мртвих“ победом над Јувентусом у Торину, а изгледа да је оставка председника Бартомеуа све учинила срећнијим. Вечерас (21.00) Каталонци гостују Алавесу, а квота на двојку је 1,50, док је kombinazzija 2&3 2,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Алавес - Барселона.

Гости су боље ушли у меч и брзо дошли до солидне предности од осам поена, али су је испустили и већ на полувремену губили.

Морнар је повећао предност у трећој четвртини, дошао до 10 и до краја меча само одржао резултатски плус који је стекао.

Најбољи код победника био је Кени Гебријел са 24 поена, а пратили су га Ајзеа Vajthed са 17 и Џејкоб Пулен са 12 поена.

Филип Петрушев је био сјајан на другој страни са чак 29 поена. Доминирао је против својих чувара, био је сјајан у шуту за два (13/18), погодио је и једну тројку из три покушаја, имао пет скокова, сакупио индекс 28. Одличан је био и Марко Симоновић који је убацио 20.