МОНСТРУОЗНИ МИЛОШ ТЕОДОСИЋ! Салетов Виртус на крилима Србина ПРЕЖИВЕО драму у Бреши, БРУТАЛНА тројка у финишу (ВИДЕО)

26.10.2019. 22:51
Aleksandar Đorđević
Александар Ђорђевић / Извор: Профимедиа

Било је баш узбудљиво.

Кошаркаши Виртус Болоње задржали су ореол непобедивости у италијанском првенству пошто су успели да савладају на гостовању Брешу са 82:80 (20:19, 20:22, 19:21, 23:18). Тиме је чета Александра Ђорђевића забележила и шесту победу у лиги, а Виртус је предводио сјајни Милоше Теодосић који је меч завршио са чак 25 поена.

АБА ЛИГА: Партизан ШОКИРАН у Стожицама, јунак је ЉУБИМАЦ Делија (ВИДЕО)

АБА ЛИГА: Будућност ДЕКЛАСИРАЛА Крку, стотка Приморске против Морнара (ВИДЕО)

СРАМОТНА ПОСЛЕДЊА ЧЕТВРТИНА: Тринкијери ОПЛЕО по играчима након пораза у Љубљани

Српски плејмејкер је убацио кључну тројку при вођству Болоње од 79:77 чиме је практично преломио дуел. Стефан Марковић је такође био одличан са 17 поена, а Хантер је имао дабл-дабл од 11 поена и десет ухваћених лопти. У редовима Бреше бољи од осталих био је италијански репрезентативац Абас са 18 кошева и 12 ухваћених лопти.

Подсетимо, Виртус је током недеље доживео први пораз у сезони, од Промитеаса у Еврокупу.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка кошаркаша Немање Недовића

СУПЕРЛИГА: Звезда као Тотенхем! Црвено-бели у Сурдулици издекламовали лекцију научену у Лондону (ВИДЕО)

ПОСЛЕ УСПЕШНЕ MMA КАРИЈЕРЕ: Душан Џакић УЖИВА у пензији, али ће се ускоро опробати у НОВОЈ улози

ПАВЛОВИЋ МЕРКА ЕВРОПСКО ПРОЛЕЋЕ: Млади штопер Партизана о титули, личним плановима и КЉУЧНОМ мечу сезоне

СМЕХ ДО СУЗА НА ПОЉУДУ: Хајдук постигао НАЈБИЗАРНИЈИ гол у историји хрватског фудбала (ВИДЕО)

НИШЛИЈЕ ПРЕОКРЕНУЛЕ ПРОТИВ РАДА: Косановић ОТКРИО шта је преломило меч!