НАСТАО ЈЕ ТАЈАЦ: Јокић се ПОВРЕДИО минут пре краја меча! Ево шта о томе каже Мајк Мелоун (ВИДЕО)

06.05.2019. 08:30
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Тренер Денвера био је сломљен.

Денвер Нагетси савладали су Портланд Треилблејзерсе у гостима и тако поравнали резултат у серији на 2:2 у полуфиналу плеј-офа Западне конференције НБА лиге. Као и обично, најзаслужнији за победу свог тима био је Никола Јокић, али Србин је минут пре краја меча преплашио све. На клупи Денвера настао је тајац у моменту када је прва звезда тима добила ударац у колено.

НОВИ ТРИПЛ-ДАБЛ: МАЕСТРАЛНИ Јокић РЕШЕТАО у стилу Тима Данкана и водио Денвер до победе (ВИДЕО)

СМЕХ ДО СУЗА: Јокић на конференцији имао тежег противника него на паркету (ВИДЕО)

НБА ПЛЕЈ-ОФ: Торонто вратио БРЕЈК, Филаделфија поражена! Шта је било са Бобијем... (ВИДЕО)

Јокић је у жару борбе у једној ситуацији добио ударац, а како се тада осећао стратег Нагетса Мајк Мелоун открио је одмах после утакмице.

- Срце ми је застало када сам видео да храмље. Он је лице наше франшице. Ударио га је неко коленом и то је то. Није озбиљно - рекао је Мелоун.

Српски кошаркаш је поново остварио трипл-дабл учинак, што је нешто на шта је већ навикао навијаче.

- Никола је одличан играч јер све у тиму чини бољима. Захваљујући њему сви могу да играју на вишем нивоу. Способан је да нађе слободног саиграча, није себичан, игра паметно. Увек бира најбољу могућност - поручио је тренер Денвера.

Погледајте како изгледа српска кошаркашица Милица Дабовић.