НБА: Денверу пораз против Пеликанса, Јокић близу трипл-дабл учинка (ВИДЕО)

26.07.2020. 08:53
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Клиперси савладали Вашингтон.

Кошаркаши Денвер Нагетса доживели су пораз у другом припремном мечу пред наставак НБА лиге. Бољи од тима из Колорада били су Њу Орлеанс Пеликанси који су без Зајона Вилијамса славили са 119:104. Осим неколико минута на почетку меча, Њу Орлеанс је у потпуности контролисао резултат меча и био у вођству, а нешто боље је Денвер одиграо другу и трећу четвртину, мада треба напоменути да је Мајк Мелоун на располагању имао само осам играча.

ПОТПИС СВЕ БЛИЖИ: Славни НБА клуб добија новог тренера!

ПАРТИЗАНОВ РИВАЛ СВЕ ЈАЧИ: Бивши кошаркаш Црвене звезде потписао за Уникс! (ФОТО)

ПАРТИЗАН МУ ЈЕ БИО ОДСКОЧНА ДАСКА: Некадашњи центар црно-белих може да бира - Или Барса или НБА!

Мелоун је поново Николу Јокића користио на месту плејмејкера и меч завршио са 11 поена, 10 скокова и осам асистенција. Најефикаснији у Денверу био је Трој Данијелс са 28 поена, док је Мејсон Пламли постигао 18. Код Пеликана је најефикаснији био Никил Aleksandwr-Voker са 21 поеном, а пет мање је постигао Френк Џексон.

Челси може да остане без Лиге шампиона ако изгуби данас (17.00) у последњем колу од Вулвса, а Лестер савлада Манчестер Јунајтед, или буде нерешено. Да би спречили било какву дилему Плавци треба да узму бар бод против Вулвса… Кец на Стамфорду је 1,90, икс 3,50, а двојка 4,10. Погледајте све квоте кладионице MOZZART за Челси – Вулверхемптон.

У другом мечу су Лос Анђелес Клиперси савладали Вашингтон Визардсе са 105:100 у релативно изједначеном мечу, који је тим из Града анђела преломио у последњој четвртини. Клиперси су остварили другуг победу, док су Чаробњаци доживели и други пораз. Патрик Патерсон предводио је Клиперсе са 16 поена, а по 13 су постигли Маркис Морис, Амир Кофи и Родни Мекгрудер. Ајзак Бонга је у Вашингтону остварио дабл-дабл учинак са 15 поена и 12 скокова, као и Руи Хаимура који је такође постигао 15 поена уз два скока мање.

Погледајте како изгледа Фабиола Парало, девојка фудбалера Лага Жуниора.

ПРЕЛОМИО: Кокошков одредио стручни штаб - позвао верног сарадника!

РАЂА СУРОВИЈИ НЕГО ИКАДА: Вечити су због ОВОГА бољи од Хрвата!

НИЈЕ МОГАО ДА ПРЕЋУТИ: Открио зашто је прихватио Звездин ПОЗИВ! А онда КОМЕНТАРИСАО Дангубићеву одлуку