НБА: Херој Јокић и кош у ПОСЛЕДЊИМ секундама! Денвер славио захваљујући СРПСКОМ центру! (ВИДЕО)

09.01.2019. 08:29
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Фантастична партија.

Кошаркаши Денвера славили су после узбудљиве завршнице захваљујући кошу Николе Јокића на мечу са Мајами Хитом (103:99). Поред дуела Нагетса и Хита одуиграно је и још мноштво занимљивих утакмица у најјачој лиги на свету.

ТО МОЖЕ САМО ОН: Рикардињо дао гол за ТВ шпице! Окренут леђима урнисао голмана! (ВИДЕО)

ПОЈАЧАЊЕ ИЗ ФРАНЦУСКЕ: Офанзивни везиста на прагу Партизана (ФОТО)

Српски центар је четврти пут у сезони, односно 20. у каријери, меч завршио са трипл-дабл учинком - 29 поена (11/21 из игре, 1/2 за три, 6/6 слободна бацања), уз 11 скокова, 10 асистенција и једну украдену лопту за 40 минута. Јокић је по ко зна који пут био меч винер и после акције са Џамалом Маријем поенима 2.4 секунде пре краја свом тиму обезбедио пети тријумф у последњих шест утакмица...

Занимљиво је било и у Торонто где су Репторси серијом 6:0, уз 4 поена Огугуе Анонобија, у последња два минута савладали Атланту - 104:101.

Канадски тим је потценио Хоксе и поприлично се намучио да дође до пете победе у послдњих шест мечева. Кавај Ленард је одиграо још један одличан меч са 31 поеном