НБА: Јокић "флертовао" са трипл даблом, Јовић добија све већу минутажу

15.01.2024. 08:01
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Најбољи играч лиге је имао само један промашај из игре.

Кошаркаши Денвер Нагетса победили су на свом терену Индијана Пејсерсе резултатом 117:109 у НБА лиги. Никола Јокић је промашио само један шут, а био је на ивици трипл дабла. Постигао је 25 поена, ухватио 12 лопти и поделио девет асистенција.

Репеша се огласио пред гостовање Партизана у Хрватској: "Дефинитивно да мотив није проблем..."KK Partizan

КАД ДЕБИТУЈЕ СМАРТ, ШТА ЈЕ СА ТЕОМ? Сферопулос проговорио о ГОРУЋИМ питањима Joanis Sferopulos

КАД ДЕБИТУЈЕ СМАРТ, ШТА ЈЕ СА ТЕОМ? Сферопулос проговорио о ГОРУЋИМ питањима

ЧАЧАНИ ПРЕТИЛИ, АЛИ БЕЗ ИЗНЕНАЂЕЊА: Звезда уписала 14. победу у АБА лигиJago Mateus

ЧАЧАНИ ПРЕТИЛИ, АЛИ БЕЗ ИЗНЕНАЂЕЊА: Звезда уписала 14. победу у АБА лиги

Промашио је само један шут из 13 покушаја за два поена, док за три поена није ни пробао.

Поред Јокића, још два играча Денвера су утакмицу завршила са 25 постигнутих поена - Џамал Мари и Мајкл Портер Џуниор. Запажен је био и Арон Гордон са дабл-дабл учинком - 20 поена и упола мање скокова.

Најефикаснији међу кошаркашима Индијане био је са 18 постигнутих поена Брус Браун, бивши играч Денвера који је пред почетак утакмице од некадашњих саиграча добио шампионски прстен који је прошле сезоне освојио у дресу Нагетса

Кошаркаши Мајамија остварили су другу узастопну победу. Као домаћини били су бољи од екипе Шарлот Хорнетса, 104:87.

Никола Јовић је имао прилично добру минутажу на овом сусрету, млади српски кошаркаш је на терену провео скоро 28 минута.

Као домаћини били су бољи од екипе Шарлот Хорнетса, 104:87.