НБА: НЕВЕРОВАТАН преокрет у Сакраменту уз дабл-дабл учинак Бјелице (ФОТО)

20.03.2019. 08:30
Nemanja Bjelica
Немања Бјелица / Извор: Реутерс

Неочекивано шутерско вече Марјановића.

Кингси су све даље од плеј-офа. На свом терену имали победу у рукама против Бруклина, да би на крају доживели пораз резултатом 123:121. Сакраменто је 13 минута пре краја, тачније у финишу треће четвртине, имао предност од чак 28 поена (102:74), али је одиграо катастрофалну последњу деоницу и доживео тежак ударац.

Код Сакрамента солидне партије наших. Немања Бјелица је као стартер забележио 14 поена, а Богдан Богдановић четири поена мање. Најефикаснији је био Марвин Бегли са 28 поена, једним више од Деарона Фокса.

Код Бруклина Расел је одиграо утакмицу каријере и на крају је завршио са 44 поена (17-33 из игре, 6-15 за три), а имао је и 12 асистенција и четири украдене лопте. Посебно мотивисан био је у финишу јер је на мање од пет минута до краја имао серију од 16 везаних поена.

ЕВРОКУП: Шпанци и Немци корак ближе великом ФИНАЛУ (ФОТО)

ЕВРОЛИГА: Калинић додао гас Фенеру, Милутинов енигма за Бајерн, ЦСКА у завршници сломио Ефес (ФОТО)

Бобан Марјановић није успео да се упише у стрелце у победи своје Филаделфије над Шарлотом - 118:114.

Марјановић је на паркету провео нешто мање од 11 минута, али због добре одбране Хорнетса није нити једном упутио лопту ка кошу. За то време у игри уписао је по два скока и асистенције.

Нови пораз без Леброна Џејмса доживели су Лос Анђелес Лејкерси, а сада су бољи од њих били Милвоки Бакси резултатом 115:101. За лидера Источне конференције није наступио Јанис Адетокумбо, али су га саиграчи лепо одменили.