НЕ ЖЕЛИ У БЕОГРАД: Ларкин одбио Црвену звезду!
Ништа од потреса
Амерички кошаркаш Шејн Ларкин не жели да дође у Црвену звезду.
Анадолу Ефес је имао јако тешку сезону 2025/26, а Шејн Ларкин је био део турбулентног периода и додатно га отежао када се повредио, а потом су бројни кошаркашки инсајдери најавлили "бомбу" и његов одлазак.
Моментално се појавила информација да је Црвена звезда заинтересована за Ларкинове услуге и да су спремни да плате 50% његовог уговора, док би другу половину покривао турски клуб.
Ипак, како ствари стоје, дошло је до велике промене.
Шејн Ларкин не жели да дође у Црвену звезду! Према писању турских медија, Ларкину се не долази у Звезду и његова је жеља да остане у Истанбулу и обуче дрес Фенербахчеа.
Ипак, Ефесу се овај сценарио не допада и због тога су били вољни да половину његовог хонорара исплаћују док је у другом тиму, али да тај тим буде ван Истанбула.
Како би избегли непријатне ситуације, челници Ефеса ће наредних дана преговарати са Фенербахчеом и спомиње се потенцијална размена Ларкина и Омера Јуртсевена као и откупна клаузула.
Све ће бити познато наредних дана, али је јасно да Ларкин не жели да дође у Црвену звезду и да жели да каријеру настави у Фенербахчеу.