НЕБО ЈЕ ГРАНИЦА: Јокић новом сјајном партијом ОДУЧИО Мамузе од Кошарке (ВИДЕО)

11.02.2020. 07:29
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Денвер направио велики преокрет.

Кошаркаши Денвер Нагетса савладали су претходне ноћи после великог преокрета Сан Антонио Спарсе на свом паркету резултатом 127:120 (30:40, 23:27, 36:26, 38:27). Као и обично најзаслужнији за победу тима из Колорада био је Никола Јокић, иако није био најефикаснији, али је његов допринос у другим "колонама" био немерљив са осталим саиграчима.

ЗА ЊЕГА НЕ ПОСТОЈЕ ГРАНИЦЕ: Још једно признање за Јокића (ФОТО)

ШАКОТА ОБЈАСНИО РАЗЛОГЕ ПОРАЗА: Делијама се ово баш неће свидети

Душко Вујошевић ГРМЕО у свом стилу, Клуж ОСВОЈИО куп Румуније!

Екипа коју са клупе предводи Грег Поповић је одиграла фантастично прво полувреме, а у истом ритму је започела и друго, па су на половини треће четвртине Спарси имали максимална 23 поена предности. Међутим, домаћи тим се тек тада пробудио и кренуо је у страховиту серију којом је до краја треће деонице пришао на свега четири поена заостатка, а у последњих 12 минута је комплетиран и велики преокрет.

Српски ас Никола Јокић је меч завршио са 19 поена, 13 асистенција и осам ухваћених лопти, а уз све то је имао и сјајне проценте шута. Џокер је за два поена шутирао 6/7, са линије за слободна бацања 7/8, а једини покушај за три му је био непрецизан.

Осим Јокића, у екипи Денвера одлични су били Џамала Мареј са 26 и Пол Милсап са 22 поена, док се на другој страни истакао феноменални Ламаркус Олдриџ који је затрпао кош домаћина са 33 поена.

Нове минуте у најјачој лиги на свету добио је и Ален Смаилагић који је у поразу Голден Стејта од Мајамија (113:101) учествовао са два поена и једним скоком.

ЛА Лејкерс - Финикс 125:100

Погледајте како изгледа Ларса Пипен, бивша супруга Скотија Пипена.

ОВО је Павићевић истакао као КЉУЧНО у победи Морнара против Звезде, ЕВО шта је још рекао!

ДЕЛИЈЕ БЕСНЕ НА ТВИТЕРУ: Њих двојицу ТРЕБА заборавити у повратку за Београд! Помињу Кобија и везу са Брајантом

ТРАЖИ СЕ ЗАМЕНА ЗА ПОВРЕЂЕНОГ РЕДИНГА: У Партизану ОТКРИЛИ колило је Тодоровић близу Хумске!