НЕМА ОПУШТАЊА: Пењароја и Џекири најавили серију са Босном
Тренер кошаркаша Партизана Ђоан Пењароја изјавио је пред прву утакмицу четвртфинала плеј-офа АБА лиге да његову екипу очекује захтеван меч против Босне.
Кошаркаши Партизана дочекаће у среду од 21 сат Босну у дворани "Александар Николић".
- Улазимо у плеј-оф, најважнији део сезоне. Играмо против Босне, екипе са којом смо већ одиграли две утакмице у последња два месеца. Морамо да будемо много бољи у одбрани. У претходном мечу имали смо доста проблема, иако су играли без тројице важних играча, што довољно говори колико су опасан тим. Очекује нас захтевна утакмица и морамо да будемо спремни - рекао је Пењароја, а преноси сајт клуба.
Кошаркаш Партизана Тоње Џекири навео је "црно-бели" морају да буду концентрисани.
- Очекивања су јасна, идемо на победу. Морамо да изађемо на терен свесни да је ово плеј-оф кошарка, дакле, са огромном енергијом. Прву утакмицу играмо код куће и зато морамо да победимо. Неопходан нам је тај први тријумф - изјавио је Џекири.
Друга утакмица између Партизана и Босне играће се 10. маја у Сарајеву, а у полуфинале ће проћи екипа која дође до две победе.
Победник дуела играће у полуфиналу АБА лиге против бољег из сусрета између Црвене звезде и Цедевита Олимпије.