НЕСХВАТЉИВА ГРЕШКА ТЕОДОСИЋА: Потез који је пресудио Звезди у Барселони (ВИДЕО)

10.11.2023. 23:13
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: Фото: TwitterPrintscreen/@euroleague_time

Ово нико од њега није очекивао...

Кошаркаши Црвене звезде поражени су од Барселоне у гостима резултатом 86:81, у утакмици седмог кола Евролиге.

ТРЕНЕР БАРСЕ ПОХВАЛИО ЗВЕЗДУ: Они су одличан тим, очекивали смо овакву утакмицу Rodžer Grimau

ТРЕНЕР БАРСЕ ПОХВАЛИО ЗВЕЗДУ: Они су одличан тим, очекивали смо овакву утакмицу

"НЕ СМЕ ДОБИТИ ВИШЕ НИ МИНУТ, ВЕЧЕРАС РАСКИД УГОВОРА": Делије се обрушиле на њега због пораза у Барси (ТВИТОВИ)Å abaz

ПРОПУШТЕНА ВЕЛИКА ШАНСА: Барса је "нудила" Звезди победу, али је црвено-бели нису узелиBarselona - Crvena zvezda

Нудлила се Барселона Звезди све време, али шампион Србије није знао да узме поклон. Испољио је поново исте слабости када се "ломи" резултат.

Навијачи су највећу буку подигли око тога да је човек са лошим одлукама и катастрофалном одбраном био Шабаз Нејпир, који се и нашао на удару у коменатарима након овог сусрета.

Међутим, има и оних који уз њега на ову неславну листу уврштавају и Милоша Теодосића, и то управо због овог потеза.