НИЈЕ ВРЕДЕЛА НИ ДОБРА ИГРА ГУДУРИЋА: Фењераш изненадио Фенербахче

16.01.2022. 20:28
Marko GUdurić
Марко ГУдурић / Извор: МН Press

Други узастопни пораз тима Александра Ђорђевића.

Фенербахче Александра Ђорђевића и Марка Гудурића поражен је у 17. колу турског шампионата од фењераша Петким Спора са 95:90 после продужетка, а то је био други узатопни пораз истанбулског тима.

ЛОШЕ ВЕСТИ: Бившем играчу Партизана позлило на тренингу, установљен му МИОКАРДИТИС (ФОТО)

ЈОКИЋ СЕ ИГРАО СА ЛЕБРОНОМ И ДРУГОВИМА: Србин трипл-даблом РАЗБИО Лејкерсе (ВИДЕО)

ТЕЖАК ПЕХ: Партизанов највећи ривал доживео ВЕЛИКИ ударац!

Петким је био бољи ривал у првом полувремену када је дошао и до двоцифреног вођства од 47:36 на полувремену. Ипак, Фенер је успео да се потпуно врати у меч захваљујући трећој четвртини, а у последњих 10 минута није било победника па се отишло у продужетке. Домаћин се у додатних пет минута боље снашао и стигао до тек трећег тријумфа у сезони.

Брау је предводио Петким са 27 поена, док је Арманд постигао 23. У Фенербахчеу су Букер и Махмутоглу били најефикаснији са по 16 поена, док је Марко Гудурић уз 14 поена имао и осам асистенција и пет скокова.

Погледајте како изгледа Софија Томала, девојка Александра Зверева.