ХАРДЕН ОЧИМА НЕ ВЕРУЈЕ: Јокић узео лопту на центру, а онда је шокирао све у дворани (ВИДЕО)

29.12.2020. 10:05
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Фотот: Youtube printscreen

Мајсторије Србина.

Кошаркаши Хјустона на челу са Џејмсом Харденом добро ће запамтити Николу Јокића. Центар Денвера је био незауствљив и најзаслужнији за победу свог тима резултатом 124:111.

ЈОКИЋ КАО ЧЕМБЕРЛЕН: Србин поново стигао до ТРИПЛ-ДАБЛА, поставио и рекорд КАРИЈЕРЕ (ВИДЕО)

ПОСЛЕ ИСТОРИЈСКЕ ПАРТИЈЕ: Јокић дао изјаву од две реченице, али каве (ВИДЕО)

РАСПУЦАО СЕ БОГДАН: Кренуло и Богдановићу, са пет тројки срушио Пистонсе

Српски ас је у првом полувремену сурово затрпао кош гостију, а свако додавање и пропуст Рокитса је кажњавао асистенцијама. Једно од успшених тимских додавања је режирао на центру, када је непријатно изненадио комплетну одбрану тима из Тексаса (погледајте на 2:30 минута видео клипа).

Јокић је меч завршио са 19 поена, 12 скокова и рекордних 18 асидтенција у каријери. Био је ти Николин 43. трипл-дабл у каријери.