ПУКАО МУ ФИЛМ: Јокић искључен, кренуо ка судији – више није могао да трпи (ВИДЕО)

21.11.2023. 07:36
Nikola Jokić isključenje
Никола Јокић искључење / Извор: Фото: Youtube Printscreen/NBA он ЕСПН

Денвер славио у Детроиту и без помоћи најбољег кошаркаша.

Кошаркаши Денвера победили су као гости екипу Детроита резултатом 107:103 и то добрим делом без помоћи Николе Јокића.

Гробари га се данас сетили: Потписао Пјер ЏексонPjer Džekson

Гробари га се данас сетили: Потписао Пјер Џексон

ХАНГА, ЛАЗИЋ, НЕЈПИР... Тренер Звезде одговорио на најважнија питања после меча са МорнаромJanis Sferopulos, KK Crvena zvezda

ОБРАДОВИЋ НЕОЧЕКИВАНО МИРАН ПОСЛЕ ПОРАЗА: Сезона је дуга, има још много утакмицаŽeljko Obradović, KK Partizan, Zek Ledej

ОБРАДОВИЋ НЕОЧЕКИВАНО МИРАН ПОСЛЕ ПОРАЗА: Сезона је дуга, има још много утакмица

Центар Нагетса је на паркету провео само 15 минута, пошто је крајем првог полувремена при вођству свог тима 51:50 добио другу техничку, обе након протеста због недосуђених фаулова над њим.

Пре Јокића паркет је морао да напусти и тренер Мајк Мелоун који је такође протестовао код арбитара због очигледних грешака.

Јокић је за 15 минута на паркету имао учинак од девет поена, пет скокова и пет асистенција. У њгеовом одутву одговорност су преузели Реџи Жексон – 21 поен, шест асистенција И Кентавијус Колдвел-Поуп – 20 поена.

У екипи Деторита најбољи је био Кед Канингем са 27 поена и девет асистенција.

Денвер је прекинуо мини серију од два пораза и тренутно је други у Западној конференцији са учинком 10-4, док је Детроит последњи на Истоку са скором 2-13.