ДЕНВЕРУ БАШ НЕ ИДЕ: Јокић на ивици трипл дабла у поразу Нагетса (ВИДЕО)

18.03.2023. 20:22
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Реутерс

Тим из Колорада у лошој форми.

Кошаркаши Денвера поражени су на гостовању Њујорк Никсима (116:110), а добру партију забележио је српски центар Никола Јокић.

АБА ЛИГА: Игокеи драма у Скопљу вредна опстанка

ПРЕОКРЕТ: Партизан се НЕЋЕ жалити на Лесорову казну

"ТО НИЈЕ НАЈВЕЋИ ПРОБЛЕМ" Душко Ивановић говорио шта МОРА Звезда против Студентског центра

Момак из Сомбора је дуел завршио са 24 поена, 10 скокова и осам асистенција.

Тим из Колорада је тако наставио са лошим партијама, пошто имају свега један тријумф на претходних шест мечева.

Екипа Мајка Мелоуна је и на овом мечу лоше отворила утакмицу, пошто су губили од самог старта, предност Никса је у једном тренутку нарасла и на двоцифрену. Ипак, Денвер је успео да се врати већ до полувремена, ношен пре свега Јокићем.

Чували су гости предност све до завршнице трећег квартала, када су их Никси сустигли. Од тог тренутка ниједна екипа није успела да оде на предност већу од шест поена разлике.

Завршница је била веома драматична. На два и по минута до краја било је нерешено после поена Јокића. Рендл је потом погодио, затим следи серија промашаја на обе стране, да би Брансон био прецизан са линије слободних бацања на 43 секунде до краја. Јокић је промашио тројку у наредном нападу, да би Мичел Робинсон закуцао на другој страни и ту је био крај за госте.

У пораженој екипи поред Јокића, добар је био и Џамал Мареј са 25 поена.

Код Никса се истакао Брансон са 24 поена, док су Барет и Рендл имали по 21, односно 20 поена.

Погледајте како изгледа Агустина Гандолфо, девојка Лаутара Мартинеза.