ОБРАДОВИЋ: Били смо превише нервозни и без плана у игри

02.10.2020. 23:00
Saša Obradović
Саша Обрадовић / Извор: МН Press

Црвена звезда поражена у Истанбулу.

Кошаркаши Црвене звезде доживели су пораз у првом колу Евролиге пошто их је у Истанбулу савладао Фенербахче са 77:63. Црвено-бели су само у првој четвртини били равноправан ривал, да би у преостале три четвртине неуспешно покушавали да стигну предност домаћина.

Како да уштедиш за iPhone 11 Про?

ЕВРОЛИГА: Лош почетак нове сезоне, Звезда поражена у Истанбулу (ВИДЕО)

КОКОШКОВ ДЕБИТОВАО ТРИЈУМФОМ: Увек је добро победити, посебно кад не играте шест месеци

Тренер Црвене звезде Саша Обрадовић јасно је истакао шта су разлози пораза његовог тима у првој овосезонској утакмици Евролиге, а међу њима је и неискуство неких играча када је у питању елитно такмичење.

- Честитам Фенербахчеу, заслужили су победу. За прву утакмицу у Евролиги играли смо превише хаотично, нервозно, без икакве комуникације у игри и плана. Превише брзо, нисмо читали игру.  Били смо превише нервозни и изгубили превише лопти, што тим као Фенербахче кажњава. За неке играче је ово био деби у Евролиги и можда је постојао одређени притисак, али очекујем да временом играмо знатно другачије - рекао је Обрадовић.

Погледајте како изгледа Полина Грецки, ћерка хокејашке легенде Вејна Грецког.