ОД ЊЕГА НЕМА ОДБРАНЕ: Кари угасио наде Мицића и Покушевског

04.11.2023. 09:02
Stef Kari
Стеф Кари / Извор: Профимедиа

Никола Јовић преседео на клупи победу Мајамија.

Претходне ноћи одиграно је седам мечева у НБА лиги који се рачунају и за новопокренуто такмичење НБА куп, а поред Николе Јокића, највише разлога зазадовољство макар што се тиче минутаже имао је Васа Мицић који је одиграо 121 минута у поразу Оклахоме од Голден Стејта 141:193, док је Алексеј Покушевски меч преседео на клупи. Никола Јовић је такође са клупе посматрао победу Мајамија против Вашингтона 121:114.

ЈОКИЋ СРУШИО ДОНЧИЋА И ДАЛАС! Србин доминирао, асистенција недостајала за трипл-даблLuka Dončić, Nikola Jokić

ДА ЛИ ЈЕ ОВО МОГУЋЕ? Јокићу УКРАЛИ асистенцију да не би имао ИСТОРИЈСКИ ТРИПЛ-ДАБЛ (ВИДЕО)Nikola Jokić

ЕВРОЛИГА: Није само Басконија, сви домаћи тимови су славили у петакErgin Ataman

ЕВРОЛИГА: Није само Басконија, сви домаћи тимови су славили у петак

Оклахома се одлично супротставила Голден Стејту у утакмици која је практично до самог краја била отвордена, а коју је решио Стеф Кари поготком о таблу две десетибке пре краја меча. Кари је са 30 поена био и најефикаснији у редовима Ратника, док је 20 постигао Дарио Шарић. У Оклахоми је Лугенц Дорт постигао 29 поена, а Чет Холмгрен 24. Василије Мицић је за 12 минута у игри постигао пет поена уз три асистенције и један скок, док је Алексеј Покушевски са клупе гледао пораз свог тима.

Мајами није имао мнолго проблема против Вашингтона који је током првог полувремена успео да намучи Врелину, али су Батлер и другови у трећој деоници дошл кидо веће двоцифрене предности и пркатично решили питање победника. Тајлер Хиро имао је дабл-дабл учинак од 24 поена и 10 скокова, док је четири поена мање додао Џими Батлер. Никола Јовић није улазио у игру. Кајл Кузма је предводио Вашингтон са 22 поена, док је Џордан Пол постигао 19.