ОГЛАСИЛИ СЕ СА МАЛОГ КАЛЕМЕГДАНА: Ванредна конференција KK Црвена звезда

21.12.2019. 18:44
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: МН Press

После победе над Олимпијакосом.

Кошаркаши Црвене звезде у петак су савладали Олимпијакос у "Штарк Арени" (88:81), а меч је остао у сенци због понашања навијача због чега се клуб са Малог Калемегдана већ огласио саопштењем о чему више можете прочитати ОВДЕ

Црвено-бели ће тим поводом организовати конференцију за медије у прес сали наше највеће дворане у недељу од 13:30 часова.

ЗВЕЗДА ДОВОДИ НОВО ПОЈАЧАЊЕ: Љубимац Делија стиже на Мали Калемегдан (ФОТО)

ОВО ЈЕ ЗАНИМАЛО СВЕ ЗВЕЗДАШЕ: Деки ОТКРИО како ће играти Звезда и ко ће бити у СТРУЧНОМ ШТАБУ!

Лидс жели ЗВЕЗДИНО дете! (ФОТО)

Најављено је да ће се на конференцији наћи цео тим, стручни штаб, као и руководство клуба, а затим ће екипа кренути на пут у Копар где ће у оквиру 12. кола АБА лиге гостовати Приморској у понедељак.

Са Малог Калемегдана није стигло обавештење шта ће бити тема конференције.

Подсетимо, црвено-бели су у петак извојевали шесту победу у Евролиги, а гостовање у Словенији је веома битно како би се српски шампион приближио "плеј-оф зони" на Јадрану. Приморска тренутно има две победе више.

Погледајте како изгледа Мина Милутиновић, девојка кошаркаша Немање Недовића

ПОСЛЕ ПОРАЗА ОД ЦИЦИПАСА: Ђоковић САМЛЕО ривала за свега сат и осам минута игре!

РЕВАНШ СА КАМАТОМ: Душан Мандић и Делфини ИЗРЕШЕТАЛИ Амере

НИШТА ОД ИНТЕРА: Матић облачи црвено-бели дрес