МАГИЈА ТЕА И МАРКОВИЋА: Српски ТАНДЕМ исписао историју! Ђорђевић ДЕКЛАСИРАО свој бивши тим (ФОТО)

25.12.2019. 22:21
Miloš Teodosić
Милош Теодосић / Извор: Профимедиа

Убедљв тријумф чете Александра Ђорђевића.

Кошаркаши Виртуса из Болоње, чије боје бране Милош Теодосић и Стефан Марковић, убедљиво су решили у своју корист велики дерби италијанског Палакенестра савладавши Фортитудо са 94:62. Чета Александра Ђорђевића, који је својевремено играо за Фортитудо (тадашњи Тим систем), од првог до последњег тренутка била је далеко квалитетнији ривал и на крају заслужено однела тријумф у пакленој атмосфери дворане "Паладоза". Српски репрезентативац Милош Теодосић меч је завршио са чак 10 асистенција, а исти број успешних додавања забележио је и Стефан Марковић.

ПО ДОЛАСКУ ШТИМЦА И ПАНТЕРА: Шакота одговорио на питање ко одлази из Звезде

НБА: Бостон срушио Торонто, незаустављиви Браун и Вокер

ОВО НИЈЕ МОЈ БОЖИЋ: Јокић ОБЈАСНИО Америма када он СЛАВИ рођење Христово

Питање победника решено је већ у првом полувремену, када је Виртус повео са 20 поена разлике и показао ко је у овом тренутку "газда" Болоње. Екипу Александру Ђорђевића предводио је фантастични Кајл Вимс који је био незаустављив током првог дела, али и у наставку утакмице.

До краја дуела Виртус је из минута у минут повећавао стечену предност из првог полувремена и меч завршио са плус 32 - 94:62, што је био и коначан исход меча.

Милош Теодосић је дуел завршио са пет поена и фантастичних 10 асистенција! Са друге стране Стефан Марковић је убацио седам кошева уз 10 успешних додавања, исто као и Теодосић. Најефикаснији на овом мечу био је Кајл Вимс са 32 поена, док је код Фортитуда најбољи био Симс са 16, док су Ћинћарини и Робертсон додали 12 кошева.

Виртус је првопласирана екипа италијанског Палаканестра са учинком 12-2, док је Фортитудо на позицији број шест са осам тријумфа и шест пораза.

Погледајте како изгледа Марселина Завадкса, рели возач и бивша мис Пољске.