ОВО ЋЕ ЗАНИМАТИ ГРОБАРЕ: Играли су Дарушафака и Тренто, а победник је решен у пенал завршници

08.01.2020. 20:10
Grobari
Гробари / Извор: Србија Данас

Неизвесна утакмица.

Кошаркаши Дарушафаке савладали су Тренто у првом колу Топ 16 фазе Еврокупа резултатом 73:69 (16:19, 20:11, 18:19, 19:20) и захваљујући том тријумфу налазе се на челу табеле групе Е у којој су још Партизан и Виртус.

ДА СЕ НАЈЕЖИШ! Ђорђевић ЗАКОРАЧИО пред Гробаре и угледао моћан ТРАНСПАРЕНТ! (ВИДЕО ФОТО)

ТРЕСЛА СЕ АРЕНА: Ево како су Гробари дочекали излазак на паркет Теодосића и Марковића (ВИДЕО)

ИМПОЗАНТНО: Виртус чека ПАКАО! Ево како изгледају трибине Арене пуне Гробара (ВИДЕО ФОТО)

Током уводних десет минута Тренто је константно био у вођству и после прве четвртине је имао три поена предности. Ипак, другу четвртину је домаћи тим започео серијом 20:4, али су Италијани успели да узврате серијом 7:0 и да на полувреме оду са минус шест.

Комплетно друго полувреме је протекло у јурњави Трента за Дарушафаком, али без обзира на то што су им Италијани непрестано дисали за вратом, Турци су у пенал завршници дошли до тријумфа.

Дарушафаку је до победе предводио Гери Браун са 18 поена, а у пораженом саставу је предњачио Алесандро Ђентиле са поеном мање.

Погледајте како изгледа позната навијачица Милана Клаудија Романи.

ШТА ЈЕ САД ОВО? Јокићеве речи о ИГРАЊУ за Орлове ЗАБРИНУЋЕ сваког навијача Србије!

О ЊЕГОВОМ ПОТЕЗУ БРУЈИ ПЛАНЕТА: Лендејл показао каква је људина

МОЖЕ ЛИ ПАРТИЗАН ДО ЕВРОЛИГЕ? Пефи одговорио као из ТОПА!

ИГЛА НЕЋЕ ИМАТИ ГДЕ ДА ПАДНЕ: Виртус чека прави ПАКАО у Арени

ЖЕЛЕ ПОВРАТАК У ЕВРОЛИГУ: Будућност се не шали, нови тренер стиже у Подгорицу (ФОТО)