ПАД ЈАСТРЕБОВА: Јокић новим трипл-даблом срушио Богданову Атланту (ВИДЕО)

07.04.2024. 08:21
Nikola Jokić
Никола Јокић / Извор: Профимедиа

Кошаркаши Денвера убедљиво су савлдали Атланту. У судару српских репрезентативаца, Никола Јокић је имао више разлога за славље од Богдана Богдановића - 142:110.

Нагетси су одиграли фантастичну нападаћку утакмицу, имали потпуну контролу, стекли двоцифрену предност на полувремену (69:56) коју су већ на крају треће деонице претворили у недостижну.

Никола Јокић у  54. победи свог тима ове сезоне за 30 минута на паркету остварио је трипл-дабл учинак од 19 поена, 14 скокова 11 асистенција. Поново је Србин бриљирао на терену, ово је његов 25 трипл-дабл учинак.

Богдан Богдановић је постигао 18 поена, уз две асистенције и исто толико скокова. Богдан је шутирао за три поена три од четири.

Најефикаснији у  Денверу био је Кентавијус Калдвел Поуп са 24 поена, док је Мајкл Портер убацио 20 поена.

Атланту је предводио швајцарски центар Клинт Капела који је остварио дабл-дабл учинак од 19 поена и 12 скокова.