НАПРЕДУЈЕ: Петрушев се "пробудио" и одиграо најбољу партију у НБА лиги

09.07.2023. 09:02
Filip Petrušev
Филип Петрушев / Извор: МН Press

Запажено прво полувреме.

Српски кошаркаш Филип Петрушев имао је запажену улогу у победи, својих, Филаделфија Севентисиксерса над Њујорк Никсима (110:101)  у Летњој НБА лиги.

ЛУДИ СРБИН ТЕК САДА КРЕЋЕ: Грег Поповић поптисао невероватна уговор са Сан Антонијом

БОМБА НА МАЛОМ КАЛЕМЕГДАНУ! Звезда довела друго појачање

ЖЕЛИ ДА ИГРА ЗА СРБИЈУ НА МУНДОБАСКЕТУ! Вест која је обрадовала нацију!

Крилни центар Црвене звезде је посебно импресиван био у првом полувремену, у ком је имао 10 поена и четири скока за десет минута игре, уз шут из игре - 5/6.

У наставку утакмице, тренер Сиксерса Ник Нурс је одлучио да више ротира и самим тим је и Петрушев испаштао који је добио мању минутажу.

Петрушеву је ово било најбоље издање од почетка Летње лиге, чиме је повећао своје шансе за останком у најјачој лиги на свету.