ПОЧЕЛА И ЕВРОЛИГА ЗА ЈУНИОРЕ, ЛОШ СТАРТ ЦРВЕНО-БЕЛИХ: Пораз Звезде од Хувентуда

17.05.2018. 16:51
Badalona
Бадалона / Извор: МН Press

Јуниори Звезде пружили сјајну борбу.

На старту јуниорског завршног турнира Евролиге у Београду, српски представник Црвена Звезда, доживела је пораз од шпанске екипе Хувентуда из Бадалоне са 78:90.

СРЕЋНА ПОРОДИЦА НА ОКУПУ: Обрадовић има ДОДАТНИ притисак, а није везан за трофеј Евролиге (ФОТО)

БЕРТОМЕУ ЈАСАН: Звезда у Евролиги? Мислим да од тога нема НИШТА (ФОТО)

Badalona 1
Бадалона 1 / Извор: МН Press

Изабраници тренера, Бојана Ђерића, током целе утакмице били су егал против шпанског представника, али је Хувентуд у другом полувремену посебну у четвртој четвртини преломио меч и тако га решио у своју корист. Најефкиаснији код Звезде био је Аријан Лакић са 16 поена, а истакли су се још и Немања Попвић са 13, односно Зоран Пауновић који је убацио 11 кошева. Код победника најбољи је био Артурас Загарс са 19, а одлични су били и Жоел Пара и Дидак Куевас са 17 поена.

Другу у утакмици у групи завршног турнира црвено-бели ће одиграти против Бајерна из Минхена 18. маја од 13 часова у дворани Александар Николић, док ће Хувендтуд одмерити снаге са Ромом од 15 сати.