ПОГЛЕДАЈТЕ НАЈБОЉЕ ПОТЕЗЕ: Звезда разнела Морнар - Рочести БЕЗ промашаја за три! А тек ЗАКУЦАВАЊА... (ВИДЕО)

18.10.2020. 22:24
Tejlor Ročesti i Emanuel Teri
Тејлор Рочести и Емануел Тери / Извор: Фото: Twitter/kkcrvenazvezda - Арена спорт printscreen

Убедљиви црвено-бели...

У трећем колу АБА лиге играле су две непоражене екипе - Црвена звезда дочекала Морнар из Бара пред празним трибинама београдске хале "Александар Николић" и тријумфовала 93:62.

ДУГО СУ ГА ЧЕКАЛИ: Тери зверски закуцао - видите егзибицију против Морнара у режији Волдена! (ВИДЕО)

СТАРА ПЕСМА СА НОВИМ ИЗВОЂАЧИМА: Рочести и Тери за још моћнију Звезду на Јадрану

АНАЛИЗА КОЈА ЋЕ ЗАПАЛИТИ ФУДБАЛСКУ СРБИЈУ: Судијски експерт о пеналу и корнеру за Звезду (ВИДЕО)

Тренер црвено-белих, Саша Обрадовић, коначно је могао да рачуна на све играче.

У тим Звезде напокон је стигао и Емануел Тери, једно од последњих појачања, који је паузирао због позитивног налаза на корона вирус.

А у тим се вратио и љубимац навијача Звезде, Тејлор Рочести. Ово је његов деби у другом мандату у црвено-белом и одмах је кренуо јако - већ у првом полувремену је постигао седам поена уз шут за три поена - 2/2! На то је додао и две асистенције.

Рочести је до краја утакмице остао на седам поена, али је на свој конто укупно уписао и седам асистенција за нешто више од 17 минута колико је провео на паркету.

Чак четворица играча црвено-белих била су "двоцифрена": Лојд 16 (7 асистенција), Давидовац 13, Хол 12 (5 асистенција) и Куриџа 11, док је код Морнара то само успело за руком Џејкобу Пулену који је уписао 12 поена.

Погледајте преглед најзанимљивијих потеза на утакмици - закуцавања Терија, тројке Рочестија