ЗВЕЗДА НИЈЕ ИМАЛА СНАГЕ: Монако стигао до ПЕТЕ ПОБЕДЕ и лидерске позиције!

04.11.2022. 22:55
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: Фото: KK Црвена звезда

Шесто коло Евролиге...

Београдска Црвена звезда поражена је у Монаку, у оквиру шестог кола Евролиге, резултатом 85:77.

СПЕКТАКУЛАРНИ БОНУСИ УЗ ИГРУ НЕДЕЉЕ: Заиграј Wild Icy Фруитс и прикупи прегршт ПОКЛОН СПИНОВА!

ЛОШЕ ВЕСТИ ЗА ОБРАДОВИЋА: Центар Партизана ПОЛОМИО КОСТ!

АБА ЛИГА: Морнар славио у Скопљу!

Београдски тим је покренуо Бентил, а тројке Недовића и Марковића довеле су екипу Владимира Јовановића и до вођства од 19:17 након првих десет минута игре, које је спектакуларно завршено поготком Марковића уз звук сирене.

Уследила је потом веома тврда друга четвртина, Звезда је на почетку имала три поена предности, али је Монако поенима Мотиејунаса, те Дијала и Лојда успео да поврати предност.

Тројка Бентила приближила је госте свом ривалу, међутим екипа Саше Обрадовића ће у друго полувреме ући са седам поена предности захваљујући поенима Лојда и Џејмса.

Тројка Бентила приближила је госте свом ривалу, међутим екипа Саше Обрадовића је у друго полувреме ушла са седам поена предности захваљујући поенима Лојда и Џејмса.

У наставку игре прорадила је веза Бентил - Вилдоза, кошаркаш из Гане је довео Звезду до изједначења, али су потом поново Лојд и Џејмс направили осетну разлику у корист Монака која је у појединим тренуцима била и двоцифрена.

Покушавали су београдски "црвено-бели" да се врате у игру, запажене роле имали су и Недовић и Петрушев, међутим "кнежеви" су вечерас били нерешива енигма за српски тим.

Филип Петрушев остварио је дабл-дабл учинак са 16 поена и 12 скокова, Бентил је убацио 14 поена, док је Недовић такође био двоцифрен са 13.

Након шест одиграних кола, Монако има учинак од 5-1, док је Звезда сада на 1-5.