ПОСЛЕ СТОТКЕ У ЖЕЛЕЗНИКУ: Обрадовић помињао Човића

12.12.2020. 14:53
Saša Obradović
Саша Обрадовић / Извор: Профимедиа

Ослабљени Пантери нису могли да пруже јачи отпор.

Кошаркаши Црвене звезде славили су убедљиву победу на гостровању у Железнику. Црвено-бели су славили против ФМП-а са 111:75 о чему више можете да прочитате ОВДЕ.

До 27. узастопне победе против Пантера, Звезда је стигла сјајним шутем за три поена. Само у првом полувремену црвено-бели су шутирали иза линије 6,75 импресивних 15-12. Предњачили су Бранко Лазић, Марко Симоновић и Огњен Добрић.

У ЗВЕЗДИ ПРЕСЕКЛИ: После ПОВРАТКА Нокоа, ОВАЈ кошаркаш НАПУШТА црвено-беле!

ЕВРОЛИГА ИЛИ ЕВРОКУП? Нећете веровато ко квари Звезди планове око ДОВОЂЕЊА плеја (ФОТО)

БОМБА - ШПАНСКИ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦ У ЗВЕЗДИ: Рочести у Валенсији, а одатле стиже искусни плејмејкер

ФМП је пружио јали отпор у другом полувремену, али без повређеног Филипа Човића није био равноправан ривал са чим се сложио и тренер црвено-белих Саша Обрадовић:

– Можда је мало нереална разлика и главни разлог за нашу победу је неиграње главног играча ФМП-а. Без Филипа ово није иста екипа. Играчи који су мање играли су стварно одиграли феноменално, поготово Ускоковић. Види се да је добро повезивао редове, да је асистирао и на крају поентирао. Уз допринос целе екипе који је поготово за три поена био феноменалан, победили смо са овако великом разликом - казао је Обрадовић после меча.

Mozzart нуди највећу квоту на кеца на мечу Лацио – Верона (20.45), и она износи 1,78. А све указује на такав исход, од квалитета ривала, преко форме до традицијеПогледајте све квоте кладионице MOZZART за Лацио – Верона.

Подсетимо, за ФМП није наступао Филип Човић услед повреде носа.

Ово је Звездин девети тријумф у АБА лиги, док је ФМП забележио трећи пораз заредом и има скор од две победе и шест пораза.

Погледајте како изгледа Наталија Илић, лепша половина Сергеја Милинковића-Савића.