ПРЕД ДОЛАЗАК ЗВЕЗДЕ: Уникаха УБЕДЉИВО поражена (ФОТО)

06.01.2019. 15:43
KK Crvena zvezda
KK Црвена звезда / Извор: МН Press

Убедљив резултат у Малаги.

Кошаркаши Црвене звезде ће у уторак гостовати Уникахи у оквиру другог кола Топ 16 фазе Еврокупа, а Шпанци су данас на домаћем терену убедљиво поражени од Тенерифа резултатом 61:78 (12:9, 10:21, 21:25, 18:23).

Бејби бум какав се не памти: Жена познатог фудбалера ЧЕКА ЧЕТВРТО ДЕТЕ, а СЛАВНИ КУВАР постаје ПЕТИ ПУТ тата (ФОТО)

КУП АЗИЈЕ: Јорданци изненадили Дегенекове Сокерусе (ФОТО)

Гости су екипу из Малаге сломили у другој четвртини са две велике серије. После уводних поена Уникахе на старту другог периода уследио је одговор Тенерифа у виду серије 12:2, а потом су гостујући кошаркаши и полувреме затворили у сјајном ритму серијом 9:0. У других 20 минута предност Тенерифа је само постепено расла и средином последње деонице је стигла и до максималних 20 поена разлике. Ипак, Звездин наредни ривал је успео да до краја мало ублажи пораз.

Најбољи у пораженој екипи је био бивши центар Црвене звезде Матијас Лесор који је меч завршио са 12 поена, пет скокова и три асистенције, док је репрезентативац Србије Драган Милосављевић уписао шест поена и две асистенције.

Погледајте најлепше кореографије Делија у прошлој години.

Све најновије спортске вести можете да прочитате ОВДЕ.