ПРЕДСЕЗОНА: Филаделфија савладала Бостон, Петрушев два поена за шест минута (ВИДЕО)

12.10.2023. 08:56
Filip Petrušev
Филип Петрушев / Извор: МН Press

Лејкерси бољи од Сакрамента.

Претходне ноћи одигране су две утакмице предсезоне НБА лиге, а Бостон Селтикси и Лос Анђелес Лејкерси су остварили победе против Филаделфија Севентисиксерса и Сакраменто Кинга

ЕВРОКУП: Чанков Турк Телеком бољи од Будућности

ЗАВРШНИЦА ЗА ИНФАРКТ: Цедевита на невероватан начин изгубила у Еврокупу (ВИДЕО)

БРАВО: Француски ас одабрао ПАРТИЗАН пре клуба из своје земље! Није имао дилему

Селтиски су Филаделфију савладали са 112:101 у утакмици у којој су константно били у вођству, а Севентисиксеси су у последњој четвртини само успели да незнатно ублаже пораз. Пејтон Причард предводио је Бостон са 17 поена, а по 15 су постигли Сем Хозер и Свјатослав Михаљук. У Филделфији је Кели Убре био најефикаснији са 18 поена, један мање је постигао Тајриз Макси, а Филип Петрушев је у свом другом мечу за тим из града братске љубави на терену провео шест минута и постигао два поена.

У другом утакмици Лејкерси су савладали Кингсе са 109:101 без Леброна Џејмса који је утакмицу посматрао са клупе. Језераши су прилично неизвесну утакмицу преломили у трећој деоници. Дианђело Расел је предводио Лејкерсе са 21 поеном, док је Гејб Винсент постигао 18. У Саркаменту је Деарон Фокс имао 18 поена, а Харисон Барнс је постигао три мање.