09.02.2017. 22:41
Dejan Radonjić
Дејан Радоњић / Извор: МН Press

Московљани савладали Црвену звезду.

Кошаркаши Црвене звезде поражени су на гостовању актуелном шампиону Европе 102:80 чиме су наставили низ неуспеха на свим фронтовима. Тренер црвено-белих Дејан Радоњић честитао је московском ЦСКА на победи и истакао да је противник направио предност у првом полувремену а касније само исконтролисао меч.

ВЕЛИКА ГУЖВА: Квинси Милер играо за Звезду, погледајте како САДА изгледа табела Евролиге! (ФОТО)

- Честитам ЦСКА на победи. Одиграли су веома добро, офанзивно и дефанзивно. На почетку утакмице одиграли су одлично у нападу. У првом кварталу су промашили један шут за три поена након седам узастопних погодака - казао је Радоњић.

А НА ТВИТЕРУ: НЕВЕРОВАТНА реакција Делија после пораза од ЦСКА (ФОТО)

Актуелни шампион Европе је у првом полувремену шутирао једнако добро за два и за три поена, па је за двадесет минута убацио 58 поена најбољој одбрани у Евролиги.

ОВО НИЈЕ СЛУЧАЈНО: Навијачи ЦСКА су на ОВАЈ начин ПРОВОЦИРАЛИ кошаркаше Звезде (ФОТО)

- Стекли су предност и наставили да играју јако добро. Контролисали су утакмицу у другом полувремену. Нападачки су одиграли добро против најјаче одбране у Евролиги и то је било то - закључио је Радоњић.