РАДОЊИЋ ОБЈАСНИО РАЗЛОГЕ ПОРАЗА: Два ДЕТАЉА су ПРЕСУДИЛА Звезди!

26.10.2021. 22:17
Dejan Radonjić, KK Crvena zvezda
Дејан Радоњић, KK Црвена звезда / Извор: МН Press

Црвено-бели поражени у Кнежевини.

Црвена звезда је доживела трећи узастопни пораз у Евролиги. После ЦСКА у Москви и Албе у Пиониру, изабраници Дејана Радоњића морали су да честитају и Монаку, на гостовању у Кнежевини.

МЕРИДИАН ДАЈЕ НАЈВЕЋЕ КВОТЕ НА ПЛАНЕТИ: Сосиједад 2.50, Венеција 2.20, Алавес 2.40

ВУЛКАН НЕЗАДОВОЉСТВА ЗВЕЗДАША: "Брука! Негледљиво! Што играмо ЕЛ?" ЈЕДНОГ ЧОВЕКА посебно криве за пораз

ЗВЕЗДА ТРАЖИ ЦЕНТРА: Човић ОБЈАВИО да ли ће то бити бивши саиграч Николе Јокића!

Достојно је Звезда парирала Монаку и била на корак од великог тријумфа у Кнежевини. Нису, ипак, црвено-бели успели да сачувају стечено вођство почетком треће четвртине, када су серијом 7:0 преокренули резултат у своју корист.

Тренер српског шампиона је објаснио узроке пораза:

- Честитам Монаку на победи. Два офанзивна скока у финишу су решили утакмицу. Нисмо играли добро у нападу - рекао је Дејан Радоњић после меча.

Са друге стране, Радоњићев кум на клупи Монака Звијездан Митровић, био је више него задовољан трећом победом у сезони.

– Не могу рећи да је била лепа утакмица. Али борили смо се 40 минута. Очекивали смо овакву утакмицу, ни налик оној против Барселоне. Ово је била тешка, тешка утакмица. Али успели смо да остваримо још једну победу у Евролиги што је сјајно. Одрадили смо посао – истакао је Митровић.

Ове недеље је на програму "дупло коло" у најелитнијем клупском такмичењу, па ће Звезда већ у петак гостовати Олимпији из Милана, док Кнежеви поново играју код куће против московског ЦСКА.

Погледајте како изгледа Ливијана Рафаела, изабраница Филипа Фалка.