Рајак Нострадамус: Србин каже да је ПРЕДВИДЕО нестварну завршницу меча - "Зовите ме лудим..." (ВИДЕО)
Драма на ивици невероватног добила је свој врхунац у Торонту. Серија између Репторса и Кливленд Кавалирса иде у седму утакмицу, након што је Ар Џеј Барет погодио шут за памћење.
У шестом мечу прве рунде плеј-офа Истока, домаћи тим славио је 112:110 после продужетка, а одлука је пала 1.2 секунде пре краја додатног периода.
Барет је упутио тројку која је, уз помоћ обруча и високог одскока, на готово филмски начин завршила у мрежици и постала један од најупечатљивијих момената досадашњег доигравања.
Посебну димензију целој причи дао је тренер Дарко Рајаковић, који је после утакмице открио да је управо такав сценарио имао у глави још пре почетка сусрета.
- Велики тренутак. Зовите ме лудим или видовитим, али сам видео да ово долази вечерас. Разговарао сам са помоћним тренерима и планирао акције за крај утакмице како бисмо довели Барета у такву позицију - рекао је Рајаковић.
Српски стручњак није крио одушевљење начином на који је лопта завршила у кошу.
- Нереално је како је шут ушао. Драго ми је због њега и што је донео победу нашем тиму и граду - додао је Рајаковић.
Одлука о путнику у наредну рунду пашће у мајсторици, која је на програму у недељу у Кливленду.